• pl
 • en
 • de
 • O firmie

  13
  lat
  doświaczenia

  Transport to nasza specjalność

  Już od ponad 12 lat zajmujemy się ponadnormatywnym transportem międzynarodowym i dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów dostosowaną do specyfiki tej branży. Choć zaczynaliśmy jako mikroprzedsiębiorstwo, dziś możemy stanąć w szranki z najlepszymi firmami transportowymi, a szerokie grono naszych Klientów napawa nas dumą. Jeśli szukasz sprawdzonej, wiarygodnej i rzetelnej firmy przewozowej, rozpocznij współpracę z nami. Nasza oferta jest bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb różnych sektorów. Dowiedz się więcej, przeglądając informacje publikowane na stronie.

  Szeroki zakres usług transportowych

  Świadczenie usług transportowych opanowaliśmy do perfekcji, gwarantując naszym Klientom skuteczność, niezawodność i absolutną terminowość. Dysponujemy flotą dostosowaną do charakteru transportu międzynarodowego, więc możemy przewozić wszelkiego rodzaju towary, i to niezależnie od odległości.

  Oferujemy transport drogowy i niskopodwoziowy, usługi HDS, a także profesjonalną mechanikę samochodów ciężarowych. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, dystrybutorami, eksporterami i importerami. Bez względu na rodzaj przewożonego towaru, możesz liczyć na pełną transparentność działań i fachowe wsparcie naszych ekspertów.

  Wyróżnia nas jakość

  Standardowy i ponadnormatywny transport międzynarodowy to wymagająca dziedzina, podobnie jak cała branża TSL. Wybierając dostawcę usług, nie można zdawać się na przypadek. Nasza firma od wielu lat utrzymuje się na tym niełatwym rynku i wciąż osiąga kolejne sukcesy. Pasja w dążeniu do najwyższej jakości wyróżnia nas na tle konkurencji.

  Jeśli nawiążesz współpracę z naszą firmą przewozową, transportem Twojego ładunku zajmie się zespół doświadczonych specjalistów i kierowców. Skutecznie zarządzanie logistyką oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia pozwala nam dostarczać towar w odpowiednim czasie i w idealnym stanie. Ponadto dbamy o to, aby nasz personel stale doskonalił swoje umiejętności. Dzięki temu możemy sprostać rosnącym oczekiwaniom rynkowym. Innymi słowy, z TazTrans Twoje towary są bezpieczne.

  Chcesz wiedzieć więcej o naszych usługach dla transportu? A może myślisz o tym, by dołączyć do zespołu TazTrans? Napisz lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.